سه پایه نگهدارنده یونیمات مدل D-909 Transformer ,

menuordersearch
kalamalls.com

نقد و بررسی تخصصی کالا مالز

Unimat D-909 Tranformer Tripod

سه پایه نگهدارنده ی «یونیمات» مدل «D-909 Tranformer» حدودا 280 گرم وزن دارد. این پایه با استفاده از پلاستیک سخت ساخته شده و برای نگهداری از گوشی های موبایل تا 6 اینچ و کوچک تر مناسب است. قسمت نگهدارنده ی گوشی موبایل در این سه پایه قابلیت چرخش 360 درجه را دارد. میزان بازشدگی دهانه ی نگهدارنده ی گوشی موبایل در این پایه زمانی که در حالت عادی باشد 54 میلی متر و اگر آن را تا انتها باز کنید تا 88 میلی متر خواهد بود. بنابراین برای استفاده از آن باید توجه داشته باشید که اندازه ی گوشی موبایل تان کمتر از 54 یا بیشتر از 88 میلی متر نباشد. در این مدل از محصولات یونیمات سه پایه ی ضد لغزش وجود دارد. ارتفاع این پایه ها در حالت بسته 26 سانتی متر و در حالت باز 35 سانتی متر است. هر یک از این پایه ها قابلیت خم شدن تا 45 درجه را دارند و شما براساس نیازتان می‌توانید‌ آنها را باز یا بسته کنید.

توجه داشته باشید که با استفاده از این سه پایه علاوه بر گوشی موبایل، می‌توانید دوربین های عکاسی سبک و حتی مونوپادها را هم به صورت ثابت قرار داده و از‌ آنها برای عکاسی بهتر استفاده کنید. البته برای قرار دادن دوربین عکاسی یا مونوپاد در این پایه باید گیره ی نگهدارنده ی گوشی موبایل در آن را از سه پایه جدا کنید. پس از باز کردن گیره نگهدارنده گوشی موبایل در این پایه، می‌توانید دوربین عکاسی یا مونوپاد را به کمک پیچ استاندارد ¼ اینچی روی آن، به پایه متصل کنید. این سه پایه وزن کمی دارد و ابعاد آن به صورتی است که برای استفاده روی میز هم مناسب خواهد بود. با سه پایه ی نگهدارنده ی یونیمات مدل D-909 Tranformer بدون لرزش دست، عکس های باکیفیتی را ثبت کرده و‌ آنها را به عنوان یادگاری ذخیره کنید.

سه پایه ی نگه دارنده ی D-909 Tranformer ساخت شرکت یونیمات برای نگهداری تلفن های همراه هوشمند ساخته شده است. این پایه که از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است وزن بسیار کمی داشته و ابعاد آن در حالت بسته بسیار مناسب است. در ادامه می‌توانید ویژگی های این محصول را مشاهده کنید.

مشخصات کالا
  مناسب برای  موبایل حداکثر 6 اینچی
  سایر توضیحات
  - قابلیت نگهداری گوشی موبایل، مونوپاد و دوربین های عکاسی
  - وزن: 284 گرم
  - ارتفاع در حالت باز: 35 سانتی متر
  - ارتفاع در حالت بسته: 26 سانتی متر
  - قابلیت چرخش 360 درجه و خمش 45 درجه سر هر 3 پایه
  - دارای ضامنی برای قفل کردن سر سه پایه
  - دارای پایه های ضد لغزش
  - دارای گیره نگهدارنده گوشی موبایل
  - میزان بازشدگی دهانه گیره: 54 تا 88 میلی متر
  - قابلیت جدا کردن قسمت نگهدارنده گوشی موبایل
  - وزن گیره نگهدارنده: 38 گرم

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramtelegramwhatsuprubika
logo

دفتر مرکزی کالامالز: استان قزوین، شهر بیدستان خیابان شهیدزارع پور، کوچه بوستان، پلاک 0.0، طبقه همکف
قزوین - بیدستان-خیابان امام - پلاک 80
تلفن های تماس: 09125825233-02832322424
www.kalamalls.com
siyadohoni@gmail.com